Comments

روش‌های پرداخت
e_payment

1- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همگی کاربران بلوط می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی در سایت بلوط و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.


چگونگی پرداخت اینترنتی
کاربران محترم سایت بلوط می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت بانک‏‌های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

1- شماره 16 رقمی کارت
این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.
2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید. رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.
3- کد CVV2
این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و... به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.
4- تاریخ انقضا
تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

e_payment

2- پرداخت در محل تحویل

به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، بلوط این امکان را نیز فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها، تهران یا یکی از شهرهای تحت پوشش تحویل اکسپرس بلوط باشد، هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش، به یکی از روش‌های زیر پرداخت کنند.
لازم به ذکر است، سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

- پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل

از آنجا که همگی ماموران تحویل سفارش بلوط دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) همراه دارند، می‌توان هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام داد.

پرداخت نقدی در محل تحویل

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، بلوط امکان پرداخت نقدی در محل را نیز فراهم آورده است.


e_payment

3-پرداخت کارت به کارت

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق Gateway بلوط و یا پرداخت در محل را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت بلوط به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است و بلوط پیشنهاد می‌کند که از این روش جهت پرداخت استفاده کنید.
شماره حساب بلوط: 666666666666666 به نام شرکت تجارت الکترونیک بلوط
شماره کارت:666666666666666 به نام شرکت تجارت الکترونیک بلوط
نکات:
- در صورتی که پرداخت سفارش از طریق اینترنتی پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.
- به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. - سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند...

تضمین بهترین قیمت
garantee

تضمین بهترین قیمت چیست؟

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در بلوط با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از بلوط ، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید. لازم به ذکر است، از آنجا که کالاهای گروه فرش اثر هنری محسوب می‌شوند و منحصر به فرد هستند، مشمول این طرح نمی‌شوند.


چه شرایطی دارد؟
برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:
1. مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.
2. کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در بلوط اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.
3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.
4. با توجه به رسمی بودن فاکتورهای بلوط ، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی و دارای کد اقتصادی و 9% مالیات بر ارزش افزوده باشد.
5. لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: بلوط همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.
6. یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.
7. فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
8. کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به بلوط ، در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.
9. از آنجا که هدف این طرح اطمینان مشتری از خرید با بهترین قیمت است، اگر در قیمت بلوط به دلیل خرید از جشنواره های فروش یا استفاده از ووچر تخفیف اعمال شده باشد، ملاک مقایسه، قیمت نهایی و تمام شده ای است که مشتری پرداخت می کند.
. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت بلوط ، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.
چگونه درخواست بفرستید؟
مدارک زیر را همراه کد سفارش خود، به آدرس ایمیل Support@Balooot.com ارسال کنید:
1. پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده؛ پیش فاکتور باید:
- شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.
- تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.
- صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد.
2. در فروشگاه‌های اینترنتی، کافی‌ست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وب سایت‌های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.
چه زمانی درخواست بفرستید؟
درخواست مشتری باید حداکثر تا 24 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود.
بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 3 روز کاری انجام می‌شود.
پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم.

ضمانت اصل بودن کالا
garantee

تضمین اصالت کالا و گارانتی اصلی

بلوط ؛ فقط کالای اصلی
بلوط اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند. از آنجا که بلوط برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای هولوگرام و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است، را از بلوط خریداری می‌کنند.
شرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آنها غیرقانونی محسوب می‌شود. ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند.
بلوط ؛ فقط گارانتی اصلی
شرکت‌هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻭﺍﺭﺩکنندگان ﻗﺎﻧونی ﺩﺭ کشور ﻓﻌﺎلیت می‌کنند ﻭ ﺍﺳﺎمی ﺁﻧﻬﺎ ﺩﺭ ﺳایت این ﻭﺯﺍﺭتخانه ﺫکر ﺷﺪﻩ باید ﮔﺎﺭﺍنتی ﻭ ﺧﺪﻣﺎﺕ ﭘﺲ ﺍﺯ ﻓﺮﻭﺵ نیز ارائه ‌کنند، بنابراین گارانتی‌ اینگونه شرکت‌ها، گارانتی‌ معتبر محسوب می‌شود. به این ترتیب مشتریانی که گارانتی‌های بی نام و نشان آنها را سردرگم کرده است، می‌توانند گارانتی‌های معتبر را از نامعتبر شناسایی کنند. تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت بلوط توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند. لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت 4 روز ضمانت بازگشت، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال اعم از نرم افزاری و سخت افزاری و سایر موارد مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی کننده مربوط است و بلوط هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.
بنابراین کلیه کالاهایی که در بلوط عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت بلوط به فروش نمی‌رسد. از این رو است که بلوط اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند.

ارسال رایگان
free

ارسال رایگان برای خریدهای بالای 75000 تومان


بطوط در نظر دارد تا در راستای احترام به مشتریان به خریدارانی که مجموع خریدشان از مبلغ 75 هزار تومان بیشتر شود سرویس تحویل رایگان کالا را برای تمام نقاط کشور ارائه دهد. (این سرویس برای اقلام زیر 10 کیلوگرم صادق می باشد)

طرح طلایی و کار یک و یکدهم!
gold

طرح طلایی و کار یک و یکدهم!


هم خرید کنید و هم درآمد داشته باشید!


در این طرح؛ تمام مشتریانی که از خرید خود رضایت داشته اند، در صورت معرفی بلوط به دیگران و خرید آنها از سایت بلوط، معادل 1.1% مبلغ کل خرید را به عنوان پاداش دریافت می نمایند. (زمان دریافت این پاداش کاملا به انتخاب مشتری می باشد و می تواند به صورت آنی بعد از هر خرید آن ها یا در هر زمان دیگر دریافت شود.)
این طرح به این منظور ایجاد شده است تا بتوانیم گامی موثر در ارتقا فرهنگ انتقال رضایتمندی در جامعه ایجاد کنیم.
با توجه به اینکه رسالت بلوط توسعه و رواج خرید آسان و ایمن در میهن عزیزمان می باشد، این طرح به منظور توسعه ی تجارت الکترونیک و ارتفا فرهنگ انتقال رضایتمندی ایجاد گردیده است تا مشتریان در کنار خریدی متفاوت، درآمد را هم تجربه کنند. شما دوست عزیز برای بهره مندی از این طرح تنها کافیست تا در سایت بلوط ثبت نام کنید. با این کار شما یک شناسه ی معرفی 8 رقمی منحصر به فرد دریافت می کنید که مختص به شما می باشد(مثلا 78***12). پس از ثبت نام، در صورت تمایل بلوط را به دیگران معرفی می کنید. در این مرحله بایستی همان شناسه ی معرفیتان را که دریافت نموده اید(مثلا 87***12)، به دوستتان بگویید تا در فرم مشخصات فردی خود وارد کند. با این کار شما به صورت رسمی، از طرف بلوط به عنوان معرف دوستتان شناخته شده و به صورت دایمی از این طرح استفاده خواهید کرد. یعنی از همان لحظه به بعد، زمانی که دوستتان خریدی انجام دهد معادل 1.1% از مبلغ کل خرید دوستتان به عنوان پاداش به یکی از روش های مذکور به شما پرداخت می شود.
1: پاداش به ازای هر خرید تنها یکبار پرداخت می شود. 2: پرداخت در صورت تحویل کالا به مشتری و پس از طی دوره ی تضمین بازگشت کالا انجام خواهد شد (666) 3 : نحوه ی پرداخت و یا میزان درصد پرداخت پاداش در طی زمان با توجه به شرایط بازار ممکن است تغییر کند.

قرعه کشی ماهانه

فروشگاه بلوط جهت جلب رضایت هر چه بیشتر مشتریان خود هر ماه به قید قرعه هدایای نفیسی را به مشتریان خود اهدا می نماید. نتایج قرعه کشی صرفا از طریق سایت بلوط اعلام می گردد و مشتریانی که اسامی آنها در لیست برندگان درج گردیده است می توانند جهت دریافت هدیه خود با بخش روابط عمومی فروشگاه بلوط تماس حاصل نمایند.
قواعد شرکت در قرعه کشی عبارتند از:
هر 20 هزارتومان خرید = 1 امتیاز
هر 1 امتیاز = 1 شانس برنده شدن
زمان قرعه کشی در پایان هر ماه

سرویس کالایاب سفارشی

با توجه به تنوع بسیار زیاد کالاهای موجود در بازار و همچنین تغییرات زیاد موجودی تامین کنندگان کالا، گاهی اوقات یافتن کالای مورد نظر برای شما کاری سخت و زمانگیر می باشد.
از آنجا که بخش بازرگانی شرکت تجارت الکترونیک بلوط از پویا ترین بخشهای شرکت بوده و ارتباط گسترده ای با طیف وسیعی از تامین کنندگان کالاهای مصرفی ، خانگی و صنعتی دارد. مجموعه تجاری بلوط امکان جدیدی و منحصر به فردی را در اختیار کاربران قرارداده است. با استفاده از سرویس کالایاب سفارشی می توانید به راحتی کالاهای مورد نظر خود را با هر تعداد و تنوعی سفارش داده و همچنین با درج قیمت پیشنهادی خود کالای مورد نظر را با قیمتی که در نظر دارید خریداری نمایید. این سرویس امکان سفارش تعداد نامحدودی کالا را در اختیار کاربران قرار می دهد که می تواند علاوه بر تامین نیاز کاربران حقیقی مورد استفاده شرکتها و سازمانها و اشخاص حقوقی نیز قرار گیرد، تا توسط تیم تجاری بلوط قادر به تامین نیازهای خود با قیمت توافقی باشند.

Real Time Web Analytics